тур 1
|
15 квітня, субота
|
Америка Минейро – Флуміненсе
|
|
0:3
|
|
Палмейрас – Куяба
|
|
2:1
|
|
16 квітня, неділя
|
Атлетіко-ПР – Гойас
|
|
2:0
|
|
Атлетіко Мінейро – Васко да Гама
|
|
0:3
|
|
Ботафого РЖ – Сан-Паулу
|
|
2:1
|
|
Брагантіно – Баія
|
|
2:1
|
|
Корінтіанс – Крузейро
|
|
2:1
|
|
Фламенго – Корітіба
|
|
3:0
|
|
Форталеза – Інтернаcіонал РС
|
|
1:1
|
|
17 квітня, понеділок
|
Греміо – Сантос
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
22 квітня, субота
|
Флуміненсе – Атлетіко-ПР
|
|
2:0
|
|
23 квітня, неділя
|
Васко да Гама – Палмейрас
|
|
2:2
|
|
Сан-Паулу – Америка Минейро
|
|
3:0
|
|
Крузейро – Греміо
|
|
1:0
|
|
Куяба – Брагантіно
|
|
1:1
|
|
Сантос – Атлетіко Мінейро
|
|
0:0
|
|
Інтернаcіонал РС – Фламенго
|
|
2:1
|
|
24 квітня, понеділок
|
Гойас – Корінтіанс
|
|
3:1
|
|
Корітіба – Форталеза
|
|
0:3
|
|
25 квітня, вівторок
|
Баія – Ботафого РЖ
|
|
1:2
|
|
|
тур 3
|
29 квітня, субота
|
Форталеза – Флуміненсе
|
|
4:2
|
|
Корітіба – Сан-Паулу
|
|
1:1
|
|
30 квітня, неділя
|
Брагантіно – Крузейро
|
|
0:3
|
|
Фламенго – Ботафого РЖ
|
|
2:3
|
|
Атлетіко Мінейро – Атлетіко-ПР
|
|
2:1
|
|
Палмейрас – Корінтіанс
|
|
2:1
|
|
Сантос – Америка Минейро
|
|
3:2
|
|
1 травня, понеділок
|
Куяба – Греміо
|
|
1:2
|
|
Інтернаcіонал РС – Гойас
|
|
1:0
|
|
2 травня, вівторок
|
Васко да Гама – Баія
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 4
|
6 травня, субота
|
Крузейро – Сантос
|
|
2:1
|
|
7 травня, неділя
|
Америка Минейро – Куяба
|
|
1:2
|
|
Атлетіко-ПР – Фламенго
|
|
2:1
|
|
Баія – Корітіба
|
|
3:1
|
|
Сан-Паулу – Інтернаcіонал РС
|
|
2:0
|
|
Флуміненсе – Васко да Гама
|
|
1:1
|
|
8 травня, понеділок
|
Греміо – Брагантіно
|
|
3:3
|
|
Гойас – Палмейрас
|
|
0:5
|
|
Ботафого РЖ – Атлетіко Мінейро
|
|
2:0
|
|
9 травня, вівторок
|
Корінтіанс – Форталеза
|
|
1:1
|
|
|
тур 5
|
11 травня, четвер
|
Сантос – Баія
|
|
3:0
|
|
Палмейрас – Греміо
|
|
4:1
|
|
Інтернаcіонал РС – Атлетіко-ПР
|
|
0:2
|
|
Фламенго – Гойас
|
|
2:0
|
|
Куяба – Атлетіко Мінейро
|
|
0:4
|
|
Крузейро – Флуміненсе
|
|
0:2
|
|
Брагантіно – Америка Минейро
|
|
2:2
|
|
12 травня, п`ятница
|
Форталеза – Сан-Паулу
|
|
0:0
|
|
Корітіба – Васко да Гама
|
|
1:1
|
|
Ботафого РЖ – Корінтіанс
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 6
|
13 травня, субота
|
Баія – Фламенго
|
|
2:3
|
|
14 травня, неділя
|
Васко да Гама – Сантос
|
|
0:1
|
|
Палмейрас – Брагантіно
|
|
1:1
|
|
Флуміненсе – Куяба
|
|
2:0
|
|
Корінтіанс – Сан-Паулу
|
|
1:1
|
|
Атлетіко Мінейро – Інтернаcіонал РС
|
|
2:0
|
|
Греміо – Форталеза
|
|
0:0
|
|
15 травня, понеділок
|
Гойас – Ботафого РЖ
|
|
2:1
|
|
Атлетіко-ПР – Корітіба
|
|
3:2
|
|
Америка Минейро – Крузейро
|
|
0:4
|
|
|
тур 7
|
20 травня, субота
|
Баія – Гойас
|
|
1:1
|
|
21 травня, неділя
|
Сан-Паулу – Васко да Гама
|
|
4:2
|
|
Сантос – Палмейрас
|
|
0:0
|
|
Фламенго – Корінтіанс
|
|
1:0
|
|
Корітіба – Атлетіко Мінейро
|
|
1:2
|
|
Брагантіно – Атлетіко-ПР
|
|
2:0
|
|
Ботафого РЖ – Флуміненсе
|
|
1:0
|
|
Америка Минейро – Форталеза
|
|
2:1
|
|
22 травня, понеділок
|
Греміо – Інтернаcіонал РС
|
|
3:1
|
|
23 травня, вівторок
|
Крузейро – Куяба
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 8
|
27 травня, субота
|
Форталеза – Васко да Гама
|
|
2:0
|
|
Атлетіко-ПР – Греміо
|
|
1:2
|
|
28 травня, неділя
|
Сан-Паулу – Гойас
|
|
2:1
|
|
Інтернаcіонал РС – Баія
|
|
2:0
|
|
Фламенго – Крузейро
|
|
1:1
|
|
Куяба – Корітіба
|
|
1:1
|
|
Корінтіанс – Флуміненсе
|
|
2:0
|
|
29 травня, понеділок
|
Атлетіко Мінейро – Палмейрас
|
|
1:1
|
|
Брагантіно – Сантос
|
|
2:0
|
|
Ботафого РЖ – Америка Минейро
|
|
2:0
|
|
|
тур 9
|
3 червня, субота
|
Форталеза – Баія
|
|
0:0
|
|
4 червня, неділя
|
Атлетіко-ПР – Ботафого РЖ
|
|
1:0
|
|
Крузейро – Атлетіко Мінейро
|
|
0:1
|
|
Флуміненсе – Брагантіно
|
|
2:1
|
|
Америка Минейро – Корінтіанс
|
|
2:0
|
|
Греміо – Сан-Паулу
|
|
2:1
|
|
Сантос – Інтернаcіонал РС
|
|
1:1
|
|
5 червня, понеділок
|
Гойас – Куяба
|
|
0:1
|
|
Палмейрас – Корітіба
|
|
3:1
|
|
6 червня, вівторок
|
Васко да Гама – Фламенго
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 10
|
10 червня, субота
|
Корітіба – Сантос
|
|
0:0
|
|
11 червня, неділя
|
Америка Минейро – Атлетіко-ПР
|
|
2:2
|
|
Атлетіко Мінейро – Брагантіно
|
|
1:1
|
|
Баія – Крузейро
|
|
2:2
|
|
Ботафого РЖ – Форталеза
|
|
2:0
|
|
Корінтіанс – Куяба
|
|
1:1
|
|
Сан-Паулу – Палмейрас
|
|
0:2
|
|
Інтернаcіонал РС – Васко да Гама
|
|
2:1
|
|
12 червня, понеділок
|
Гойас – Флуміненсе
|
|
2:2
|
|
Фламенго – Греміо
|
|
3:0
|
|
|
тур 11
|
22 червня, четвер
|
Баія – Палмейрас
|
|
1:0
|
|
Корітіба – Інтернаcіонал РС
|
|
0:1
|
|
Крузейро – Форталеза
|
|
0:1
|
|
Сан-Паулу – Атлетіко-ПР
|
|
2:1
|
|
Флуміненсе – Атлетіко Мінейро
|
|
1:1
|
|
Сантос – Корінтіанс
|
|
0:2
|
|
23 червня, п`ятница
|
Васко да Гама – Гойас
|
|
0:1
|
|
Греміо – Америка Минейро
|
|
3:1
|
|
Куяба – Ботафого РЖ
|
|
0:1
|
|
Брагантіно – Фламенго
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 12
|
24 червня, субота
|
Атлетіко-ПР – Корінтіанс
|
|
1:0
|
|
25 червня, неділя
|
Палмейрас – Ботафого РЖ
|
|
0:1
|
|
Крузейро – Сан-Паулу
|
|
1:0
|
|
Флуміненсе – Баія
|
|
2:1
|
|
Форталеза – Атлетіко Мінейро
|
|
2:1
|
|
Греміо – Корітіба
|
|
5:1
|
|
26 червня, понеділок
|
Сантос – Фламенго
|
|
2:3
|
|
Америка Минейро – Інтернаcіонал РС
|
|
1:2
|
|
Брагантіно – Гойас
|
|
2:0
|
|
27 червня, вівторок
|
Васко да Гама – Куяба
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
1 липня, субота
|
Сан-Паулу – Флуміненсе
|
|
1:0
|
|
2 липня, неділя
|
Інтернаcіонал РС – Крузейро
|
|
0:0
|
|
Фламенго – Форталеза
|
|
2:0
|
|
Корінтіанс – Брагантіно
|
|
0:1
|
|
Ботафого РЖ – Васко да Гама
|
|
2:0
|
|
Атлетіко-ПР – Палмейрас
|
|
2:2
|
|
Атлетіко Мінейро – Америка Минейро
|
|
2:2
|
|
Баія – Греміо
|
|
1:2
|
|
3 липня, понеділок
|
Куяба – Сантос
|
|
3:0
|
|
4 липня, вівторок
|
Гойас – Корітіба
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 14
|
8 липня, субота
|
Васко да Гама – Крузейро
|
|
0:1
|
|
Куяба – Баія
|
|
1:1
|
|
9 липня, неділя
|
Сантос – Гойас
|
|
4:3
|
|
Палмейрас – Фламенго
|
|
1:1
|
|
Флуміненсе – Інтернаcіонал РС
|
|
2:0
|
|
Корітіба – Америка Минейро
|
|
3:1
|
|
Брагантіно – Сан-Паулу
|
|
0:0
|
|
Атлетіко Мінейро – Корінтіанс
|
|
0:1
|
|
10 липня, понеділок
|
Форталеза – Атлетіко-ПР
|
|
1:0
|
|
Греміо – Ботафого РЖ
|
|
0:2
|
|
|
тур 15
|
16 липня, неділя
|
Сан-Паулу – Сантос
|
|
4:1
|
|
Форталеза – Куяба
|
|
0:1
|
|
Флуміненсе – Фламенго
|
|
0:0
|
|
Крузейро – Корітіба
|
|
0:0
|
|
Ботафого РЖ – Брагантіно
|
|
2:0
|
|
17 липня, понеділок
|
Атлетіко-ПР – Баія
|
|
2:0
|
|
Інтернаcіонал РС – Палмейрас
|
|
0:0
|
|
18 липня, вівторок
|
Гойас – Атлетіко Мінейро
|
|
0:0
|
|
19 вересня, вівторок
|
Корінтіанс – Греміо
|
|
4:4
|
|
26 вересня, вівторок
|
Америка Минейро – Васко да Гама
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 16
|
22 липня, субота
|
Палмейрас – Форталеза
|
|
3:1
|
|
Фламенго – Америка Минейро
|
|
1:1
|
|
23 липня, неділя
|
Сантос – Ботафого РЖ
|
|
2:2
|
|
Греміо – Атлетіко Мінейро
|
|
1:0
|
|
Куяба – Сан-Паулу
|
|
2:1
|
|
Крузейро – Гойас
|
|
0:1
|
|
Брагантіно – Інтернаcіонал РС
|
|
0:0
|
|
Баія – Корінтіанс
|
|
0:0
|
|
24 липня, понеділок
|
Васко да Гама – Атлетіко-ПР
|
|
0:2
|
|
25 липня, вівторок
|
Корітіба – Флуміненсе
|
|
2:0
|
|
|
тур 17
|
29 липня, субота
|
Інтернаcіонал РС – Куяба
|
|
1:2
|
|
Атлетіко-ПР – Крузейро
|
|
3:3
|
|
Флуміненсе – Сантос
|
|
1:0
|
|
30 липня, неділя
|
Форталеза – Брагантіно
|
|
0:3
|
|
Сан-Паулу – Баія
|
|
0:0
|
|
Корінтіанс – Васко да Гама
|
|
3:1
|
|
Ботафого РЖ – Корітіба
|
|
4:1
|
|
Атлетіко Мінейро – Фламенго
|
|
1:2
|
|
Америка Минейро – Палмейрас
|
|
1:4
|
|
31 липня, понеділок
|
Гойас – Греміо
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 18
|
5 серпня, субота
|
Сантос – Атлетіко-ПР
|
|
1:1
|
|
6 серпня, неділя
|
Інтернаcіонал РС – Корінтіанс
|
|
2:2
|
|
Сан-Паулу – Атлетіко Мінейро
|
|
0:2
|
|
Васко да Гама – Греміо
|
|
1:0
|
|
Гойас – Форталеза
|
|
1:0
|
|
Флуміненсе – Палмейрас
|
|
2:1
|
|
7 серпня, понеділок
|
Куяба – Фламенго
|
|
3:0
|
|
Крузейро – Ботафого РЖ
|
|
0:0
|
|
Корітіба – Брагантіно
|
|
0:1
|
|
Баія – Америка Минейро
|
|
3:1
|
|
|
тур 19
|
13 серпня, неділя
|
Корінтіанс – Корітіба
|
|
3:1
|
|
Ботафого РЖ – Інтернаcіонал РС
|
|
3:1
|
|
Атлетіко Мінейро – Баія
|
|
1:0
|
|
Греміо – Флуміненсе
|
|
2:1
|
|
Америка Минейро – Гойас
|
|
0:1
|
|
14 серпня, понеділок
|
Фламенго – Сан-Паулу
|
|
1:1
|
|
Форталеза – Сантос
|
|
4:0
|
|
15 серпня, вівторок
|
Палмейрас – Крузейро
|
|
1:0
|
|
Брагантіно – Васко да Гама
|
|
1:1
|
|
16 серпня, середа
|
Атлетіко-ПР – Куяба
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 20
|
19 серпня, субота
|
Сан-Паулу – Ботафого РЖ
|
|
0:0
|
|
Інтернаcіонал РС – Форталеза
|
|
0:1
|
|
20 серпня, неділя
|
Васко да Гама – Атлетіко Мінейро
|
|
1:0
|
|
Сантос – Греміо
|
|
2:1
|
|
Флуміненсе – Америка Минейро
|
|
3:1
|
|
Куяба – Палмейрас
|
|
0:2
|
|
Крузейро – Корінтіанс
|
|
1:1
|
|
Корітіба – Фламенго
|
|
2:3
|
|
Баія – Брагантіно
|
|
4:0
|
|
22 серпня, вівторок
|
Гойас – Атлетіко-ПР
|
|
1:1
|
|
|
тур 21
|
27 серпня, неділя
|
Фламенго – Інтернаcіонал РС
|
|
0:0
|
|
Корінтіанс – Гойас
|
|
1:1
|
|
Брагантіно – Куяба
|
|
2:0
|
|
Ботафого РЖ – Баія
|
|
3:0
|
|
Атлетіко Мінейро – Сантос
|
|
2:0
|
|
Америка Минейро – Сан-Паулу
|
|
2:1
|
|
28 серпня, понеділок
|
Палмейрас – Васко да Гама
|
|
1:0
|
|
Греміо – Крузейро
|
|
3:0
|
|
Форталеза – Корітіба
|
|
3:1
|
|
Атлетіко-ПР – Флуміненсе
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 22
|
2 вересня, субота
|
Атлетіко-ПР – Атлетіко Мінейро
|
|
1:1
|
|
Гойас – Інтернаcіонал РС
|
|
0:0
|
|
3 вересня, неділя
|
Греміо – Куяба
|
|
2:0
|
|
Флуміненсе – Форталеза
|
|
1:0
|
|
Корінтіанс – Палмейрас
|
|
0:0
|
|
Ботафого РЖ – Фламенго
|
|
1:2
|
|
4 вересня, понеділок
|
Крузейро – Брагантіно
|
|
0:0
|
|
Баія – Васко да Гама
|
|
1:1
|
|
Америка Минейро – Сантос
|
|
2:0
|
|
28 вересня, четвер
|
Сан-Паулу – Корітіба
|
|
2:1
|
|
|
тур 23
|
14 вересня, четвер
|
Інтернаcіонал РС – Сан-Паулу
|
|
2:1
|
|
Фламенго – Атлетіко-ПР
|
|
0:3
|
|
15 вересня, п`ятница
|
Корітіба – Баія
|
|
2:4
|
|
Брагантіно – Греміо
|
|
2:0
|
|
Форталеза – Корінтіанс
|
|
2:1
|
|
Сантос – Крузейро
|
|
0:3
|
|
16 вересня, субота
|
Васко да Гама – Флуміненсе
|
|
4:2
|
|
Палмейрас – Гойас
|
|
1:0
|
|
Куяба – Америка Минейро
|
|
2:2
|
|
17 вересня, неділя
|
Атлетіко Мінейро – Ботафого РЖ
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 24
|
19 вересня, вівторок
|
Баія – Сантос
|
|
1:2
|
|
20 вересня, середа
|
Америка Минейро – Брагантіно
|
|
0:2
|
|
21 вересня, четвер
|
Гойас – Фламенго
|
|
0:0
|
|
Сан-Паулу – Форталеза
|
|
1:2
|
|
Флуміненсе – Крузейро
|
|
1:0
|
|
22 вересня, п`ятница
|
Греміо – Палмейрас
|
|
1:0
|
|
Васко да Гама – Корітіба
|
|
5:1
|
|
Атлетіко-ПР – Інтернаcіонал РС
|
|
2:1
|
|
23 вересня, субота
|
Корінтіанс – Ботафого РЖ
|
|
1:0
|
|
24 вересня, неділя
|
Атлетіко Мінейро – Куяба
|
|
1:0
|
|
|
тур 25
|
30 вересня, субота
|
Форталеза – Греміо
|
|
1:1
|
|
Фламенго – Баія
|
|
1:0
|
|
1 жовтня, неділя
|
Корітіба – Атлетіко-ПР
|
|
2:0
|
|
Сан-Паулу – Корінтіанс
|
|
2:1
|
|
Сантос – Васко да Гама
|
|
4:1
|
|
Інтернаcіонал РС – Атлетіко Мінейро
|
|
0:2
|
|
Куяба – Флуміненсе
|
|
3:0
|
|
Крузейро – Америка Минейро
|
|
1:1
|
|
2 жовтня, понеділок
|
Брагантіно – Палмейрас
|
|
2:1
|
|
3 жовтня, вівторок
|
Ботафого РЖ – Гойас
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 26
|
7 жовтня, субота
|
Гойас – Баія
|
|
4:6
|
|
8 жовтня, неділя
|
Васко да Гама – Сан-Паулу
|
|
0:0
|
|
Корінтіанс – Фламенго
|
|
1:1
|
|
Інтернаcіонал РС – Греміо
|
|
3:2
|
|
Флуміненсе – Ботафого РЖ
|
|
0:2
|
|
Палмейрас – Сантос
|
|
1:2
|
|
9 жовтня, понеділок
|
Форталеза – Америка Минейро
|
|
3:2
|
|
Атлетіко Мінейро – Корітіба
|
|
1:2
|
|
Атлетіко-ПР – Брагантіно
|
|
1:1
|
|
15 жовтня, неділя
|
Куяба – Крузейро
|
|
0:0
|
|
|
тур 27
|
19 жовтня, четвер
|
Васко да Гама – Форталеза
|
|
1:0
|
|
Греміо – Атлетіко-ПР
|
|
1:2
|
|
Гойас – Сан-Паулу
|
|
2:0
|
|
Америка Минейро – Ботафого РЖ
|
|
1:2
|
|
Корітіба – Куяба
|
|
0:3
|
|
Баія – Інтернаcіонал РС
|
|
1:0
|
|
20 жовтня, п`ятница
|
Крузейро – Фламенго
|
|
0:2
|
|
Сантос – Брагантіно
|
|
1:3
|
|
Палмейрас – Атлетіко Мінейро
|
|
0:2
|
|
Флуміненсе – Корінтіанс
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 28
|
22 жовтня, неділя
|
Фламенго – Васко да Гама
|
|
1:0
|
|
Інтернаcіонал РС – Сантос
|
|
7:1
|
|
Сан-Паулу – Греміо
|
|
3:0
|
|
Ботафого РЖ – Атлетіко-ПР
|
|
1:1
|
|
Баія – Форталеза
|
|
2:0
|
|
Атлетіко Мінейро – Крузейро
|
|
0:1
|
|
Куяба – Гойас
|
|
1:1
|
|
23 жовтня, понеділок
|
Корітіба – Палмейрас
|
|
0:2
|
|
Корінтіанс – Америка Минейро
|
|
1:1
|
|
Брагантіно – Флуміненсе
|
|
1:0
|
|
|
тур 29
|
26 жовтня, четвер
|
Палмейрас – Сан-Паулу
|
|
5:0
|
|
Греміо – Фламенго
|
|
3:2
|
|
Флуміненсе – Гойас
|
|
5:3
|
|
Куяба – Корінтіанс
|
|
0:1
|
|
Крузейро – Баія
|
|
3:0
|
|
Брагантіно – Атлетіко Мінейро
|
|
1:2
|
|
Атлетіко-ПР – Америка Минейро
|
|
3:2
|
|
27 жовтня, п`ятница
|
Васко да Гама – Інтернаcіонал РС
|
|
1:2
|
|
Сантос – Корітіба
|
|
2:1
|
|
24 листопада, п`ятница
|
Форталеза – Ботафого РЖ
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 30
|
29 жовтня, неділя
|
Палмейрас – Баія
|
|
1:0
|
|
Інтернаcіонал РС – Корітіба
|
|
3:4
|
|
Гойас – Васко да Гама
|
|
1:1
|
|
Корінтіанс – Сантос
|
|
1:1
|
|
Америка Минейро – Греміо
|
|
2:0
|
|
Атлетіко-ПР – Сан-Паулу
|
|
1:1
|
|
Атлетіко Мінейро – Флуміненсе
|
|
2:0
|
|
30 жовтня, понеділок
|
Ботафого РЖ – Куяба
|
|
0:1
|
|
18 листопада, субота
|
Форталеза – Крузейро
|
|
0:1
|
|
24 листопада, п`ятница
|
Фламенго – Брагантіно
|
|
1:0
|
|
|
тур 31
|
1 листопада, середа
|
Баія – Флуміненсе
|
|
1:0
|
|
2 листопада, четвер
|
Інтернаcіонал РС – Америка Минейро
|
|
1:1
|
|
Гойас – Брагантіно
|
|
0:2
|
|
Фламенго – Сантос
|
|
1:2
|
|
Куяба – Васко да Гама
|
|
0:2
|
|
Корітіба – Греміо
|
|
1:2
|
|
Корінтіанс – Атлетіко-ПР
|
|
1:0
|
|
Ботафого РЖ – Палмейрас
|
|
3:4
|
|
Атлетіко Мінейро – Форталеза
|
|
3:1
|
|
3 листопада, п`ятница
|
Сан-Паулу – Крузейро
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 32
|
5 листопада, неділя
|
Палмейрас – Атлетіко-ПР
|
|
1:0
|
|
Греміо – Баія
|
|
1:0
|
|
Форталеза – Фламенго
|
|
0:2
|
|
Крузейро – Інтернаcіонал РС
|
|
1:2
|
|
Корітіба – Гойас
|
|
0:1
|
|
Брагантіно – Корінтіанс
|
|
1:0
|
|
Америка Минейро – Атлетіко Мінейро
|
|
1:1
|
|
7 листопада, вівторок
|
Сантос – Куяба
|
|
0:0
|
|
Васко да Гама – Ботафого РЖ
|
|
1:0
|
|
23 листопада, четвер
|
Флуміненсе – Сан-Паулу
|
|
1:0
|
|
|
тур 33
|
9 листопада, четвер
|
Фламенго – Палмейрас
|
|
3:0
|
|
Сан-Паулу – Брагантіно
|
|
1:0
|
|
Атлетіко-ПР – Форталеза
|
|
1:1
|
|
Америка Минейро – Корітіба
|
|
0:3
|
|
Інтернаcіонал РС – Флуміненсе
|
|
0:0
|
|
10 листопада, п`ятница
|
Баія – Куяба
|
|
0:3
|
|
Корінтіанс – Атлетіко Мінейро
|
|
1:1
|
|
Ботафого РЖ – Греміо
|
|
3:4
|
|
Гойас – Сантос
|
|
0:1
|
|
23 листопада, четвер
|
Крузейро – Васко да Гама
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 34
|
11 листопада, субота
|
Корітіба – Крузейро
|
|
1:0
|
|
Фламенго – Флуміненсе
|
|
1:1
|
|
12 листопада, неділя
|
Васко да Гама – Америка Минейро
|
|
2:1
|
|
Сантос – Сан-Паулу
|
|
0:0
|
|
Палмейрас – Інтернаcіонал РС
|
|
3:0
|
|
Греміо – Корінтіанс
|
|
0:1
|
|
Куяба – Форталеза
|
|
2:1
|
|
Брагантіно – Ботафого РЖ
|
|
2:2
|
|
Баія – Атлетіко-ПР
|
|
1:1
|
|
Атлетіко Мінейро – Гойас
|
|
2:1
|
|
|
тур 35
|
25 листопада, субота
|
Корінтіанс – Баія
|
|
1:5
|
|
26 листопада, неділя
|
Сан-Паулу – Куяба
|
|
0:0
|
|
Форталеза – Палмейрас
|
|
2:2
|
|
Флуміненсе – Корітіба
|
|
2:1
|
|
Ботафого РЖ – Сантос
|
|
1:1
|
|
Атлетіко Мінейро – Греміо
|
|
0:3
|
|
Атлетіко-ПР – Васко да Гама
|
|
0:0
|
|
Америка Минейро – Фламенго
|
|
0:3
|
|
Інтернаcіонал РС – Брагантіно
|
|
1:0
|
|
28 листопада, вівторок
|
Гойас – Крузейро
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 36
|
29 листопада, середа
|
Васко да Гама – Корінтіанс
|
|
2:4
|
|
30 листопада, четвер
|
Баія – Сан-Паулу
|
|
0:1
|
|
Корітіба – Ботафого РЖ
|
|
1:1
|
|
Сантос – Флуміненсе
|
|
0:3
|
|
Куяба – Інтернаcіонал РС
|
|
0:2
|
|
Фламенго – Атлетіко Мінейро
|
|
0:3
|
|
Палмейрас – Америка Минейро
|
|
4:0
|
|
1 грудень, п`ятница
|
Крузейро – Атлетіко-ПР
|
|
1:1
|
|
Греміо – Гойас
|
|
2:1
|
|
Брагантіно – Форталеза
|
|
1:2
|
|
|
тур 37
|
2 грудень, субота
|
Корінтіанс – Інтернаcіонал РС
|
|
1:2
|
|
3 грудень, неділя
|
Палмейрас – Флуміненсе
|
|
1:0
|
|
Греміо – Васко да Гама
|
|
1:0
|
|
Форталеза – Гойас
|
|
1:0
|
|
Фламенго – Куяба
|
|
2:1
|
|
Брагантіно – Корітіба
|
|
1:0
|
|
Ботафого РЖ – Крузейро
|
|
0:0
|
|
Атлетіко Мінейро – Сан-Паулу
|
|
3:2
|
|
Атлетіко-ПР – Сантос
|
|
3:0
|
|
Америка Минейро – Баія
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 38
|
7 грудень, четвер
|
Сан-Паулу – Фламенго
|
|
1:0
|
|
Сантос – Форталеза
|
|
1:2
|
|
Інтернаcіонал РС – Ботафого РЖ
|
|
3:1
|
|
Гойас – Америка Минейро
|
|
1:0
|
|
Флуміненсе – Греміо
|
|
2:3
|
|
Куяба – Атлетіко-ПР
|
|
3:0
|
|
Крузейро – Палмейрас
|
|
1:1
|
|
Корітіба – Корінтіанс
|
|
0:2
|
|
Баія – Атлетіко Мінейро
|
|
4:1
|
|
Васко да Гама – Брагантіно
|
|
2:1
|
|
|