|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 27
|
26 Luty, Środa
|
Torpedo M – SKA-Chabarowsk
|
|
0:0
|
|
Alaniya – Tom
|
|
2:3
|
|
Veles Moskwa – Akron
|
|
1:1
|
|
Chayka P – Szynnik
|
|
5:1
|
|
Orenburg – Fakieł
|
|
1:2
|
|
Spartak M 2 – Dinamo Briansk
|
|
0:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Chertanovo
|
|
1:0
|
|
Yenisey – Volgar
|
|
1:4
|
|
Irtysz – Neftekhimik
|
|
1:2
|
|
Niżny Nowogród – Krylia Sowietow
|
|
0:1
|
|
Baltika – Krasnodar 2
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
5 Marzec, Czwartek
|
Akron – SKA-Chabarowsk
|
|
1:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Tom
|
|
1:1
|
|
Volgar – Niżny Nowogród
|
|
1:1
|
|
Krasnodar 2 – Veles Moskwa
|
|
2:1
|
|
Fakieł – Yenisey
|
|
3:1
|
|
Baltika – Spartak M 2
|
|
1:0
|
|
Alaniya – Irtysz
|
|
1:0
|
|
Torpedo M – Chayka P
|
|
1:2
|
|
Szynnik – Orenburg
|
|
1:4
|
|
Neftekhimik – Dinamo Briansk
|
|
5:1
|
|
Krylia Sowietow – Chertanovo
|
|
5:0
|
|
|
Kolejka 29
|
9 Marzec, Poniedziałek
|
SKA-Chabarowsk – Krasnodar 2
|
|
0:0
|
|
Chayka P – Akron
|
|
0:1
|
|
Veles Moskwa – Baltika
|
|
0:1
|
|
Tom – Krylia Sowietow
|
|
1:3
|
|
Orenburg – Torpedo M
|
|
3:0
|
|
Spartak M 2 – Neftekhimik
|
|
0:1
|
|
Chertanovo – Volgar
|
|
1:1
|
|
Dinamo Briansk – Alaniya
|
|
0:2
|
|
Niżny Nowogród – Fakieł
|
|
1:2
|
|
Irtysz – Tekstilshchik Iv
|
|
0:1
|
|
Yenisey – Szynnik
|
|
6:0
|
|
|
|
Kolejka 30
|
13 Marzec, Piątek
|
Krylia Sowietow – Irtysz
|
|
3:1
|
|
Szynnik – Niżny Nowogród
|
|
1:3
|
|
Torpedo M – Yenisey
|
|
0:1
|
|
Alaniya – Neftekhimik
|
|
1:1
|
|
Baltika – SKA-Chabarowsk
|
|
1:0
|
|
Fakieł – Chertanovo
|
|
4:1
|
|
Akron – Orenburg
|
|
1:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Dinamo Briansk
|
|
1:0
|
|
Volgar – Tom
|
|
2:1
|
|
Krasnodar 2 – Chayka P
|
|
1:1
|
|
Veles Moskwa – Spartak M 2
|
|
5:0
|
|
|
Kolejka 31
|
19 Marzec, Czwartek
|
Orenburg – Krasnodar 2
|
|
1:0
|
|
SKA-Chabarowsk – Veles Moskwa
|
|
1:1
|
|
Chayka P – Baltika
|
|
0:1
|
|
Tom – Fakieł
|
|
0:3
|
|
Spartak M 2 – Alaniya
|
|
3:3
|
|
Chertanovo – Szynnik
|
|
2:2
|
|
Tekstilshchik Iv – Neftekhimik
|
|
0:1
|
|
Yenisey – Akron
|
|
0:1
|
|
Irtysz – Volgar
|
|
1:0
|
|
Niżny Nowogród – Torpedo M
|
|
4:1
|
|
Dinamo Briansk – Krylia Sowietow
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 32
|
23 Marzec, Poniedziałek
|
Krasnodar 2 – Yenisey
|
|
0:2
|
|
SKA-Chabarowsk – Spartak M 2
|
|
3:0
|
|
Veles Moskwa – Chayka P
|
|
0:1
|
|
Torpedo M – Chertanovo
|
|
3:0
|
|
Volgar – Dinamo Briansk
|
|
2:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Alaniya
|
|
0:2
|
|
Akron – Niżny Nowogród
|
|
0:0
|
|
Krylia Sowietow – Neftekhimik
|
|
2:0
|
|
Szynnik – Tom
|
|
2:3
|
|
Baltika – Orenburg
|
|
1:2
|
|
Fakieł – Irtysz
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 33
|
27 Marzec, Piątek
|
Neftekhimik – Volgar
|
|
1:1
|
|
Chayka P – SKA-Chabarowsk
|
|
2:1
|
|
Orenburg – Veles Moskwa
|
|
3:0
|
|
Spartak M 2 – Tekstilshchik Iv
|
|
1:1
|
|
Chertanovo – Akron
|
|
0:1
|
|
Yenisey – Baltika
|
|
1:2
|
|
Irtysz – Szynnik
|
|
0:0
|
|
Niżny Nowogród – Krasnodar 2
|
|
3:0
|
|
Alaniya – Krylia Sowietow
|
|
0:1
|
|
Dinamo Briansk – Fakieł
|
|
0:2
|
|
Tom – Torpedo M
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|