|
Dinamo Mn (hokej na lodzie)
|
|
|
miasto: Mińsk (Białoruś)
|
Rok założenia: 1976
|
Stadiony: Minsk Arena
|
Liga: KHL
|
Trener: Alexander Andrievsky (menedżer Aleksey Torbin)
|
Oficjalna strona: hcdinamo.by
|
|
|
KHL (kalendarz turniejowy)
Data
|
Mecz
|
Wynik
|
1 Wrzesień 2023
|
Neftekhimik – Dynama Mń
|
4:5
|
|
3 Wrzesień 2023
|
Vityaz – Dynama Mń
|
0:7
|
|
5 Wrzesień 2023
|
Kunlun – Dynama Mń
|
4:3
|
|
7 Wrzesień 2023
|
Torpedo NN – Dynama Mń
|
6:4
|
|
11 Wrzesień 2023
|
Aq Bars – Dynama Mń
|
2:1
|
|
13 Wrzesień 2023
|
Traktor – Dynama Mń
|
3:0
|
|
19 Wrzesień 2023
|
Dynama Mń – Lokomotiw Y
|
1:4
|
|
21 Wrzesień 2023
|
Dynama Mń – Vityaz
|
3:2
|
|
23 Wrzesień 2023
|
Dynama Mń – Torpedo NN
|
3:4
|
|
25 Wrzesień 2023
|
Dynama Mń – Aq Bars
|
3:2
|
|
29 Wrzesień 2023
|
Dynama Mń – Lada Tl
|
1:2
|
|
1 Pażdziernik 2023
|
Dynama Mń – Barys
|
3:0
|
|
3 Pażdziernik 2023
|
Dynama Mń – SKA
|
0:2
|
|
5 Pażdziernik 2023
|
Dynama Mń – Lokomotiw Y
|
3:2
|
|
10 Pażdziernik 2023
|
Kunlun – Dynama Mń
|
0:4
|
|
12 Pażdziernik 2023
|
SKA – Dynama Mń
|
3:2
|
|
14 Pażdziernik 2023
|
Salawat Yulaev – Dynama Mń
|
4:2
|
|
18 Pażdziernik 2023
|
Dynama Mń – Kunlun
|
3:4
|
|
21 Pażdziernik 2023
|
Dynama Mń – Salawat Yulaev
|
3:2
|
|
26 Pażdziernik 2023
|
Barys – Dynama Mń
|
1:2
|
|
28 Pażdziernik 2023
|
Avangard – Dynama Mń
|
3:4
|
|
30 Pażdziernik 2023
|
Dynama Mń – Sewerstal
|
1:2
|
|
1 Listopad 2023
|
Lokomotiw Y – Dynama Mń
|
1:2
|
|
3 Listopad 2023
|
Metallurg Mg – Dynama Mń
|
5:1
|
|
5 Listopad 2023
|
Dynama Mń – Avangard
|
1:2
|
|
8 Listopad 2023
|
Dynama Mń – Soczi
|
2:1
|
|
9 Listopad 2023
|
Dynama Mń – Soczi
|
6:2
|
|
11 Listopad 2023
|
Dynama Mń – Dinamo Moskwa
|
1:2
|
|
13 Listopad 2023
|
Dynama Mń – Metallurg Mg
|
1:4
|
|
15 Listopad 2023
|
Dynama Mń – Vityaz
|
1:2
|
|
19 Listopad 2023
|
Lada Tl – Dynama Mń
|
3:1
|
|
21 Listopad 2023
|
Avtomobilist – Dynama Mń
|
1:4
|
|
23 Listopad 2023
|
Dynama Mń – CSKA Moskwa
|
0:4
|
|
25 Listopad 2023
|
Dynama Mń – Dinamo Moskwa
|
1:4
|
|
28 Listopad 2023
|
CSKA Moskwa – Dynama Mń
|
5:3
|
|
30 Listopad 2023
|
Amur – Dynama Mń
|
2:1
|
|
2 Grudzień 2023
|
Admirał – Dynama Mń
|
1:3
|
|
4 Grudzień 2023
|
Sibir – Dynama Mń
|
5:1
|
|
18 Grudzień 2023
|
Dynama Mń – Vityaz
|
4:1
|
|
21 Grudzień 2023
|
Spartak Moskwa – Dynama Mń
|
4:2
|
|
23 Grudzień 2023
|
Vityaz – Dynama Mń
|
6:4
|
|
25 Grudzień 2023
|
Dynama Mń – Avtomobilist
|
1:4
|
|
27 Grudzień 2023
|
Dynama Mń – Spartak Moskwa
|
1:4
|
|
29 Grudzień 2023
|
Soczi – Dynama Mń
|
4:7
|
|
4 Styczeń 2024
|
Dynama Mń – Amur
|
2:3
|
|
6 Styczeń 2024
|
Torpedo NN – Dynama Mń
|
2:5
|
|
8 Styczeń 2024
|
Dynama Mń – Spartak Moskwa
|
3:1
|
|
10 Styczeń 2024
|
Dynama Mń – Torpedo NN
|
0:3
|
|
13 Styczeń 2024
|
Dynama Mń – Traktor
|
3:1
|
|
15 Styczeń 2024
|
Dynama Mń – Kunlun
|
5:1
|
|
16 Styczeń 2024
|
Dynama Mń – Kunlun
|
5:1
|
|
19 Styczeń 2024
|
Dinamo Moskwa – Dynama Mń
|
4:1
|
|
21 Styczeń 2024
|
SKA – Dynama Mń
|
1:2
|
|
23 Styczeń 2024
|
CSKA Moskwa – Dynama Mń
|
2:1
|
|
25 Styczeń 2024
|
Lokomotiw Y – Dynama Mń
|
3:5
|
|
27 Styczeń 2024
|
Dynama Mń – Sibir
|
4:1
|
|
30 Styczeń 2024
|
Soczi – Dynama Mń
|
3:2
|
|
1 Luty 2024
|
Sewerstal – Dynama Mń
|
4:2
|
|
3 Luty 2024
|
Dynama Mń – Admirał
|
4:0
|
|
5 Luty 2024
|
Dynama Mń – Sewerstal
|
2:4
|
|
7 Luty 2024
|
Dynama Mń – CSKA Moskwa
|
4:1
|
|
10 Luty 2024
|
Sewerstal – Dynama Mń
|
3:2
|
|
12 Luty 2024
|
Vityaz – Dynama Mń
|
2:3
|
|
14 Luty 2024
|
Dinamo Moskwa – Dynama Mń
|
2:1
|
|
16 Luty 2024
|
Kunlun – Dynama Mń
|
2:4
|
|
19 Luty 2024
|
Dynama Mń – Neftekhimik
|
2:1
|
|
22 Luty 2024
|
Dynama Mń – SKA
|
1:5
|
|
25 Luty 2024
|
Spartak Moskwa – Dynama Mń
|
2:4
|
|
|
|