тур 1
|
28 вересня, п`ятница
|
Піерікос – Панахаікі
|
|
0:0
|
|
29 вересня, субота
|
Пансерраікос – Лариса
|
|
1:0
|
|
Іракліс – Етнікос Газорос
|
|
3:3
|
|
Панетолікос – Каллоні
|
|
0:1
|
|
30 вересня, неділя
|
Олімпіакос В. – Кавала
|
|
2:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Візас
|
|
2:1
|
|
Аполлон Смірніс – Трасівулос
|
|
1:0
|
|
Анагенізі Епан. – Фокікос
|
|
1:3
|
|
Іракліс Псахна – Нікі Волос
|
|
1:3
|
|
Доха Драма – Калліфея
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 2
|
2 жовтня, вівторок
|
Панахаікі – Іракліс
|
|
0:0
|
|
3 жовтня, середа
|
Візас – Олімпіакос В.
|
|
0:0
|
|
Калліфея – Пансерраікос
|
|
2:3
|
|
Етнікос Газорос – Каллоні
|
|
0:0
|
|
Кавала – Панетолікос
|
|
0:0
|
|
Трасівулос – Піерікос
|
|
0:0
|
|
Фокікос – Анагеннісі Янніца
|
|
3:0
|
|
Нікі Волос – Аполлон Смірніс
|
|
1:1
|
|
Ерготеліс – Доха Драма
|
|
1:0
|
|
Лариса – Анагенізі Епан.
|
|
3:1
|
|
|
тур 3
|
6 жовтня, субота
|
Іракліс Псахна – Ерготеліс
|
|
0:1
|
|
7 жовтня, неділя
|
Етнікос Газорос – Кавала
|
|
0:1
|
|
Каллоні – Панахаікі
|
|
2:0
|
|
Панетолікос – Візас
|
|
3:0
|
|
Іракліс – Трасівулос
|
|
2:1
|
|
Олімпіакос В. – Фокікос
|
|
0:0
|
|
Піерікос – Нікі Волос
|
|
2:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Лариса
|
|
2:0
|
|
Анагенізі Епан. – Калліфея
|
|
2:1
|
|
8 жовтня, понеділок
|
Доха Драма – Пансерраікос
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
10 жовтня, середа
|
Нікі Волос – Іракліс
|
|
1:0
|
|
Візас – Етнікос Газорос
|
|
0:0
|
|
Панахаікі – Кавала
|
|
0:1
|
|
Фокікос – Панетолікос
|
|
0:1
|
|
Ерготеліс – Аполлон Смірніс
|
|
1:0
|
|
Калліфея – Анагеннісі Янніца
|
|
3:2
|
|
11 жовтня, четвер
|
Пансерраікос – Анагенізі Епан.
|
|
2:1
|
|
Трасівулос – Каллоні
|
|
0:1
|
|
Іракліс Псахна – Доха Драма
|
|
2:0
|
|
Лариса – Олімпіакос В.
|
|
3:0
|
|
|
тур 5
|
14 жовтня, неділя
|
Панахаікі – Візас
|
|
2:1
|
|
Піерікос – Ерготеліс
|
|
1:1
|
|
15 жовтня, понеділок
|
Аполлон Смірніс – Іракліс Псахна
|
|
0:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Пансерраікос
|
|
1:0
|
|
Олімпіакос В. – Калліфея
|
|
1:1
|
|
Каллоні – Нікі Волос
|
|
0:2
|
|
Етнікос Газорос – Фокікос
|
|
4:0
|
|
Кавала – Трасівулос
|
|
1:1
|
|
Панетолікос – Лариса
|
|
0:1
|
|
16 жовтня, вівторок
|
Доха Драма – Анагенізі Епан.
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
20 жовтня, субота
|
Ерготеліс – Іракліс
|
|
0:1
|
|
21 жовтня, неділя
|
Трасівулос – Візас
|
|
0:0
|
|
Фокікос – Панахаікі
|
|
1:1
|
|
Нікі Волос – Кавала
|
|
0:2
|
|
Лариса – Етнікос Газорос
|
|
2:1
|
|
Калліфея – Панетолікос
|
|
1:1
|
|
Іракліс Псахна – Піерікос
|
|
2:0
|
|
Анагенізі Епан. – Анагеннісі Янніца
|
|
0:3
|
|
Аполлон Смірніс – Доха Драма
|
|
2:0
|
|
Пансерраікос – Олімпіакос В.
|
|
2:2
|
|
|
тур 7
|
2 листопада, п`ятница
|
Панахаікі – Лариса
|
|
1:1
|
|
4 листопада, неділя
|
Трасівулос – Фокікос
|
|
1:1
|
|
Візас – Нікі Волос
|
|
2:0
|
|
Етнікос Газорос – Калліфея
|
|
2:0
|
|
Іракліс – Іракліс Псахна
|
|
1:1
|
|
Олімпіакос В. – Анагенізі Епан.
|
|
2:0
|
|
Піерікос – Анагеннісі Янніца
|
|
0:1
|
|
Доха Драма – Анагенізі Епан.
|
|
2:3
|
|
5 листопада, понеділок
|
Панетолікос – Пансерраікос
|
|
0:0
|
|
Каллоні – Ерготеліс
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 8
|
11 листопада, неділя
|
Ерготеліс – Кавала
|
|
2:1
|
|
Нікі Волос – Фокікос
|
|
1:0
|
|
Лариса – Трасівулос
|
|
1:1
|
|
Калліфея – Панахаікі
|
|
3:3
|
|
Пансерраікос – Етнікос Газорос
|
|
0:1
|
|
Іракліс Псахна – Каллоні
|
|
1:0
|
|
Анагенізі Епан. – Панетолікос
|
|
0:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Олімпіакос В.
|
|
0:1
|
|
Піерікос – Доха Драма
|
|
0:3
|
|
12 листопада, понеділок
|
Аполлон Смірніс – Іракліс
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
17 листопада, субота
|
Доха Драма – Олімпіакос В.
|
|
0:0
|
|
18 листопада, неділя
|
Іракліс – Піерікос
|
|
3:0
|
|
Нікі Волос – Лариса
|
|
0:0
|
|
Трасівулос – Калліфея
|
|
0:0
|
|
Візас – Ерготеліс
|
|
1:1
|
|
Панахаікі – Пансерраікос
|
|
0:0
|
|
Кавала – Іракліс Псахна
|
|
0:0
|
|
Етнікос Газорос – Анагенізі Епан.
|
|
1:0
|
|
Каллоні – Аполлон Смірніс
|
|
0:2
|
|
Панетолікос – Анагеннісі Янніца
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 10
|
21 листопада, середа
|
Аполлон Смірніс – Кавала
|
|
1:0
|
|
Калліфея – Нікі Волос
|
|
1:0
|
|
Ерготеліс – Фокікос
|
|
0:0
|
|
Пансерраікос – Трасівулос
|
|
0:0
|
|
Іракліс Псахна – Візас
|
|
2:1
|
|
Анагенізі Епан. – Панахаікі
|
|
1:1
|
|
Анагеннісі Янніца – Етнікос Газорос
|
|
0:1
|
|
Піерікос – Каллоні
|
|
1:1
|
|
Олімпіакос В. – Панетолікос
|
|
0:0
|
|
Іракліс – Доха Драма
|
|
0:0
|
|
|
тур 11
|
25 листопада, неділя
|
Нікі Волос – Пансерраікос
|
|
3:0
|
|
Фокікос – Іракліс Псахна
|
|
1:2
|
|
Трасівулос – Анагенізі Епан.
|
|
1:0
|
|
Візас – Аполлон Смірніс
|
|
0:1
|
|
Панахаікі – Анагеннісі Янніца
|
|
1:1
|
|
Кавала – Піерікос
|
|
0:1
|
|
Етнікос Газорос – Олімпіакос В.
|
|
0:0
|
|
Каллоні – Іракліс
|
|
1:1
|
|
Доха Драма – Панетолікос
|
|
0:1
|
|
26 листопада, понеділок
|
Лариса – Ерготеліс
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
30 листопада, п`ятница
|
Іракліс Псахна – Лариса
|
|
1:0
|
|
2 грудень, неділя
|
Аполлон Смірніс – Фокікос
|
|
2:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Трасівулос
|
|
2:1
|
|
Піерікос – Візас
|
|
2:1
|
|
Олімпіакос В. – Панахаікі
|
|
0:1
|
|
Іракліс – Кавала
|
|
1:0
|
|
Каллоні – Доха Драма
|
|
1:0
|
|
3 грудень, понеділок
|
Панетолікос – Етнікос Газорос
|
|
2:2
|
|
Ерготеліс – Калліфея
|
|
2:1
|
|
Анагенізі Епан. – Нікі Волос
|
|
1:2
|
|
|
тур 13
|
8 грудень, субота
|
Лариса – Аполлон Смірніс
|
|
2:1
|
|
9 грудень, неділя
|
Калліфея – Іракліс Псахна
|
|
1:1
|
|
Нікі Волос – Анагеннісі Янніца
|
|
1:0
|
|
Фокікос – Піерікос
|
|
1:0
|
|
Трасівулос – Олімпіакос В.
|
|
1:1
|
|
Візас – Іракліс
|
|
0:2
|
|
Панахаікі – Панетолікос
|
|
1:0
|
|
Кавала – Каллоні
|
|
1:0
|
|
Доха Драма – Етнікос Газорос
|
|
2:0
|
|
10 грудень, понеділок
|
Пансерраікос – Ерготеліс
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 14
|
16 грудень, неділя
|
Олімпіакос В. – Нікі Волос
|
|
0:0
|
|
Іракліс Псахна – Пансерраікос
|
|
0:0
|
|
Анагенізі Епан. – Ерготеліс
|
|
1:2
|
|
Піерікос – Лариса
|
|
0:0
|
|
Іракліс – Фокікос
|
|
2:2
|
|
Панетолікос – Трасівулос
|
|
3:0
|
|
Каллоні – Візас
|
|
3:1
|
|
Етнікос Газорос – Панахаікі
|
|
1:0
|
|
Кавала – Доха Драма
|
|
1:2
|
|
17 грудень, понеділок
|
Аполлон Смірніс – Калліфея
|
|
3:1
|
|
|
тур 15
|
5 січня, субота
|
Нікі Волос – Панетолікос
|
|
3:0
|
|
6 січня, неділя
|
Лариса – Іракліс
|
|
0:0
|
|
Анагенізі Епан. – Іракліс Псахна
|
|
1:1
|
|
Пансерраікос – Аполлон Смірніс
|
|
1:0
|
|
Ерготеліс – Анагеннісі Янніца
|
|
4:1
|
|
Калліфея – Піерікос
|
|
3:1
|
|
Фокікос – Каллоні
|
|
0:0
|
|
Візас – Кавала
|
|
1:1
|
|
Доха Драма – Панахаікі
|
|
1:0
|
|
7 січня, понеділок
|
Трасівулос – Етнікос Газорос
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 16
|
11 січня, п`ятница
|
Етнікос Газорос – Нікі Волос
|
|
1:1
|
|
13 січня, неділя
|
Аполлон Смірніс – Анагенізі Епан.
|
|
2:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Іракліс Псахна
|
|
1:2
|
|
Піерікос – Пансерраікос
|
|
1:0
|
|
Олімпіакос В. – Ерготеліс
|
|
2:0
|
|
Каллоні – Лариса
|
|
1:0
|
|
Кавала – Фокікос
|
|
1:0
|
|
Панахаікі – Трасівулос
|
|
1:0
|
|
Візас – Доха Драма
|
|
1:1
|
|
14 січня, понеділок
|
Іракліс – Калліфея
|
|
0:0
|
|
|
тур 17
|
20 січня, неділя
|
Пансерраікос – Іракліс
|
|
2:2
|
|
Анагеннісі Янніца – Аполлон Смірніс
|
|
0:0
|
|
Анагенізі Епан. – Піерікос
|
|
0:0
|
|
Іракліс Псахна – Олімпіакос В.
|
|
1:1
|
|
Лариса – Кавала
|
|
1:0
|
|
Нікі Волос – Панахаікі
|
|
3:1
|
|
Фокікос – Візас
|
|
1:0
|
|
Доха Драма – Трасівулос
|
|
1:0
|
|
Калліфея – Каллоні
|
|
1:0
|
|
21 січня, понеділок
|
Ерготеліс – Панетолікос
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 18
|
27 січня, неділя
|
Етнікос Газорос – Ерготеліс
|
|
0:1
|
|
Піерікос – Анагеннісі Янніца
|
|
4:0
|
|
Олімпіакос В. – Аполлон Смірніс
|
|
3:0
|
|
Іракліс – Анагенізі Епан.
|
|
2:0
|
|
Панетолікос – Іракліс Псахна
|
|
1:2
|
|
Каллоні – Пансерраікос
|
|
1:0
|
|
Кавала – Калліфея
|
|
1:0
|
|
Трасівулос – Нікі Волос
|
|
1:0
|
|
Фокікос – Доха Драма
|
|
0:1
|
|
28 січня, понеділок
|
Візас – Лариса
|
|
0:3
|
|
|
тур 19
|
1 лютого, п`ятница
|
Анагеннісі Янніца – Іракліс
|
|
0:0
|
|
3 лютого, неділя
|
Аполлон Смірніс – Панетолікос
|
|
0:2
|
|
Ерготеліс – Панахаікі
|
|
1:0
|
|
Олімпіакос В. – Піерікос
|
|
4:1
|
|
Іракліс Псахна – Етнікос Газорос
|
|
1:0
|
|
Пансерраікос – Кавала
|
|
2:1
|
|
Калліфея – Візас
|
|
0:0
|
|
Лариса – Фокікос
|
|
5:0
|
|
Доха Драма – Нікі Волос
|
|
1:1
|
|
Анагенізі Епан. – Каллоні
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 20
|
6 лютого, середа
|
Іракліс – Олімпіакос В.
|
|
0:1
|
|
Панетолікос – Піерікос
|
|
4:0
|
|
Каллоні – Анагеннісі Янніца
|
|
2:0
|
|
Етнікос Газорос – Аполлон Смірніс
|
|
1:0
|
|
Кавала – Анагенізі Епан.
|
|
3:0
|
|
Панахаікі – Іракліс Псахна
|
|
1:1
|
|
Візас – Пансерраікос
|
|
0:1
|
|
Трасівулос – Ерготеліс
|
|
0:1
|
|
Фокікос – Калліфея
|
|
0:0
|
|
Лариса – Доха Драма
|
|
0:0
|
|
|
тур 21
|
10 лютого, неділя
|
Олімпіакос В. – Каллоні
|
|
1:1
|
|
Піерікос – Етнікос Газорос
|
|
1:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Кавала
|
|
0:2
|
|
Аполлон Смірніс – Панахаікі
|
|
2:1
|
|
Анагенізі Епан. – Візас
|
|
0:0
|
|
Іракліс Псахна – Трасівулос
|
|
2:0
|
|
Пансерраікос – Фокікос
|
|
2:1
|
|
Ерготеліс – Нікі Волос
|
|
0:0
|
|
Калліфея – Лариса
|
|
0:1
|
|
11 лютого, понеділок
|
Панетолікос – Іракліс
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 22
|
15 лютого, п`ятница
|
Лариса – Пансерраікос
|
|
0:1
|
|
16 лютого, субота
|
Нікі Волос – Іракліс Псахна
|
|
0:0
|
|
17 лютого, неділя
|
Каллоні – Панетолікос
|
|
2:0
|
|
Етнікос Газорос – Іракліс
|
|
1:3
|
|
Кавала – Олімпіакос В.
|
|
1:0
|
|
Панахаікі – Піерікос
|
|
0:0
|
|
Візас – Анагеннісі Янніца
|
|
1:2
|
|
Трасівулос – Аполлон Смірніс
|
|
0:2
|
|
Фокікос – Анагенізі Епан.
|
|
1:1
|
|
Калліфея – Доха Драма
|
|
0:0
|
|
|
тур 23
|
20 лютого, середа
|
Аполлон Смірніс – Нікі Волос
|
|
1:1
|
|
Олімпіакос В. – Візас
|
|
3:0
|
|
Каллоні – Етнікос Газорос
|
|
0:0
|
|
Панетолікос – Кавала
|
|
0:0
|
|
Піерікос – Трасівулос
|
|
1:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Фокікос
|
|
0:0
|
|
Анагенізі Епан. – Лариса
|
|
0:1
|
|
Пансерраікос – Калліфея
|
|
1:0
|
|
Доха Драма – Ерготеліс
|
|
1:0
|
|
27 лютого, середа
|
Іракліс – Панахаікі
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 24
|
24 лютого, неділя
|
Фокікос – Олімпіакос В.
|
|
0:0
|
|
Панахаікі – Каллоні
|
|
0:0
|
|
Візас – Панетолікос
|
|
0:3
|
|
Трасівулос – Іракліс
|
|
0:2
|
|
Нікі Волос – Піерікос
|
|
1:1
|
|
Лариса – Анагеннісі Янніца
|
|
3:0
|
|
Калліфея – Анагенізі Епан.
|
|
5:0
|
|
Пансерраікос – Доха Драма
|
|
0:1
|
|
25 лютого, понеділок
|
Кавала – Етнікос Газорос
|
|
2:2
|
|
Ерготеліс – Іракліс Псахна
|
|
1:0
|
|
|
тур 25
|
3 березня, неділя
|
Олімпіакос В. – Лариса
|
|
0:0
|
|
Кавала – Панахаікі
|
|
2:1
|
|
Етнікос Газорос – Візас
|
|
0:1
|
|
Каллоні – Трасівулос
|
|
3:0
|
|
Панетолікос – Фокікос
|
|
1:0
|
|
Іракліс – Нікі Волос
|
|
0:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Калліфея
|
|
0:0
|
|
Анагенізі Епан. – Пансерраікос
|
|
0:0
|
|
Доха Драма – Іракліс Псахна
|
|
1:1
|
|
4 березня, понеділок
|
Аполлон Смірніс – Ерготеліс
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 26
|
9 березня, субота
|
Іракліс Псахна – Аполлон Смірніс
|
|
0:0
|
|
Ерготеліс – Піерікос
|
|
2:1
|
|
10 березня, неділя
|
Лариса – Панетолікос
|
|
0:0
|
|
Візас – Панахаікі
|
|
1:0
|
|
Трасівулос – Кавала
|
|
1:0
|
|
Фокікос – Етнікос Газорос
|
|
1:0
|
|
Нікі Волос – Каллоні
|
|
0:0
|
|
Калліфея – Олімпіакос В.
|
|
0:2
|
|
Пансерраікос – Анагеннісі Янніца
|
|
2:1
|
|
Анагенізі Епан. – Доха Драма
|
|
0:1
|
|
|
тур 27
|
13 березня, середа
|
Іракліс – Ерготеліс
|
|
1:1
|
|
Візас – Трасівулос
|
|
0:0
|
|
Кавала – Нікі Волос
|
|
1:0
|
|
Олімпіакос В. – Пансерраікос
|
|
2:1
|
|
Панахаікі – Фокікос
|
|
3:0
|
|
Етнікос Газорос – Лариса
|
|
0:0
|
|
Панетолікос – Калліфея
|
|
1:1
|
|
Піерікос – Іракліс Псахна
|
|
2:2
|
|
Анагеннісі Янніца – Анагенізі Епан.
|
|
2:2
|
|
Доха Драма – Аполлон Смірніс
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 28
|
17 березня, неділя
|
Фокікос – Трасівулос
|
|
1:0
|
|
Нікі Волос – Візас
|
|
2:0
|
|
Лариса – Панахаікі
|
|
1:1
|
|
Калліфея – Етнікос Газорос
|
|
1:0
|
|
Ерготеліс – Каллоні
|
|
0:0
|
|
Анагенізі Епан. – Олімпіакос В.
|
|
0:1
|
|
Аполлон Смірніс – Піерікос
|
|
2:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Доха Драма
|
|
0:1
|
|
Пансерраікос – Панетолікос
|
|
0:0
|
|
18 березня, понеділок
|
Іракліс Псахна – Іракліс
|
|
0:3
|
|
|
тур 29
|
23 березня, субота
|
Етнікос Газорос – Пансерраікос
|
|
0:1
|
|
Іракліс – Аполлон Смірніс
|
|
0:1
|
|
24 березня, неділя
|
Каллоні – Іракліс Псахна
|
|
2:1
|
|
Фокікос – Нікі Волос
|
|
0:2
|
|
Трасівулос – Лариса
|
|
0:1
|
|
Панахаікі – Калліфея
|
|
0:1
|
|
Кавала – Ерготеліс
|
|
0:0
|
|
Панетолікос – Анагенізі Епан.
|
|
4:1
|
|
Олімпіакос В. – Анагеннісі Янніца
|
|
1:0
|
|
Доха Драма – Піерікос
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 30
|
27 березня, середа
|
Піерікос – Іракліс
|
|
0:1
|
|
Олімпіакос В. – Доха Драма
|
|
2:0
|
|
Калліфея – Трасівулос
|
|
1:0
|
|
Ерготеліс – Візас
|
|
1:0
|
|
Пансерраікос – Панахаікі
|
|
2:1
|
|
Іракліс Псахна – Кавала
|
|
2:0
|
|
Анагенізі Епан. – Етнікос Газорос
|
|
0:0
|
|
Аполлон Смірніс – Каллоні
|
|
0:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Панетолікос
|
|
0:3
|
|
Лариса – Нікі Волос
|
|
1:1
|
|
|
тур 31
|
31 березня, неділя
|
Доха Драма – Іракліс
|
|
0:2
|
|
Етнікос Газорос – Анагеннісі Янніца
|
|
0:1
|
|
Нікі Волос – Калліфея
|
|
3:1
|
|
Фокікос – Ерготеліс
|
|
2:1
|
|
Візас – Іракліс Псахна
|
|
2:1
|
|
Панахаікі – Анагенізі Епан.
|
|
1:0
|
|
Кавала – Аполлон Смірніс
|
|
1:3
|
|
Каллоні – Піерікос
|
|
5:2
|
|
Панетолікос – Олімпіакос В.
|
|
3:2
|
|
1 квітня, понеділок
|
Трасівулос – Пансерраікос
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 32
|
6 квітня, субота
|
Пансерраікос – Нікі Волос
|
|
0:1
|
|
7 квітня, неділя
|
Ерготеліс – Лариса
|
|
0:0
|
|
Іракліс Псахна – Фокікос
|
|
1:1
|
|
Анагенізі Епан. – Трасівулос
|
|
2:5
|
|
Аполлон Смірніс – Візас
|
|
1:0
|
|
Анагеннісі Янніца – Панахаікі
|
|
0:1
|
|
Піерікос – Кавала
|
|
1:1
|
|
Олімпіакос В. – Етнікос Газорос
|
|
2:0
|
|
Іракліс – Каллоні
|
|
0:1
|
|
Панетолікос – Доха Драма
|
|
2:0
|
|
|
тур 33
|
10 квітня, середа
|
Лариса – Іракліс Псахна
|
|
1:0
|
|
Фокікос – Аполлон Смірніс
|
|
1:2
|
|
Калліфея – Ерготеліс
|
|
2:1
|
|
Нікі Волос – Анагенізі Епан.
|
|
4:1
|
|
Трасівулос – Анагеннісі Янніца
|
|
4:1
|
|
Візас – Піерікос
|
|
1:1
|
|
Панахаікі – Олімпіакос В.
|
|
1:1
|
|
Кавала – Іракліс
|
|
0:0
|
|
Етнікос Газорос – Панетолікос
|
|
0:0
|
|
Доха Драма – Каллоні
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 34
|
14 квітня, неділя
|
Етнікос Газорос – Доха Драма
|
|
1:0
|
|
Іракліс Псахна – Калліфея
|
|
0:0
|
|
Піерікос – Фокікос
|
|
3:1
|
|
Олімпіакос В. – Трасівулос
|
|
3:1
|
|
Іракліс – Візас
|
|
3:0
|
|
Панетолікос – Панахаікі
|
|
4:3
|
|
Каллоні – Кавала
|
|
2:1
|
|
15 квітня, понеділок
|
Анагеннісі Янніца – Нікі Волос
|
|
1:1
|
|
Ерготеліс – Пансерраікос
|
|
0:0
|
|
Аполлон Смірніс – Лариса
|
|
4:2
|
|
|
тур 35
|
20 квітня, субота
|
Нікі Волос – Олімпіакос В.
|
|
1:1
|
|
Калліфея – Аполлон Смірніс
|
|
2:1
|
|
Ерготеліс – Анагенізі Епан.
|
|
2:0
|
|
21 квітня, неділя
|
Пансерраікос – Іракліс Псахна
|
|
1:0
|
|
Лариса – Піерікос
|
|
4:2
|
|
Фокікос – Іракліс
|
|
0:1
|
|
Трасівулос – Панетолікос
|
|
1:3
|
|
Панахаікі – Етнікос Газорос
|
|
2:0
|
|
Доха Драма – Кавала
|
|
2:0
|
|
Візас – Каллоні
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 36
|
24 квітня, середа
|
Іракліс – Лариса
|
|
1:0
|
|
Аполлон Смірніс – Пансерраікос
|
|
0:1
|
|
Іракліс Псахна – Анагенізі Епан.
|
|
4:3
|
|
Анагеннісі Янніца – Ерготеліс
|
|
1:2
|
|
Піерікос – Калліфея
|
|
1:1
|
|
Панетолікос – Нікі Волос
|
|
0:0
|
|
Каллоні – Фокікос
|
|
3:0
|
|
Етнікос Газорос – Трасівулос
|
|
1:1
|
|
Кавала – Візас
|
|
1:0
|
|
Панахаікі – Доха Драма
|
|
0:0
|
|
|
тур 37
|
28 квітня, неділя
|
Анагенізі Епан. – Аполлон Смірніс
|
|
1:3
|
|
Іракліс Псахна – Анагеннісі Янніца
|
|
5:1
|
|
Пансерраікос – Піерікос
|
|
3:0
|
|
Калліфея – Іракліс
|
|
0:1
|
|
Лариса – Каллоні
|
|
0:1
|
|
Нікі Волос – Етнікос Газорос
|
|
1:0
|
|
Фокікос – Кавала
|
|
3:2
|
|
Доха Драма – Візас
|
|
1:0
|
|
29 квітня, понеділок
|
Трасівулос – Панахаікі
|
|
0:0
|
|
Ерготеліс – Олімпіакос В.
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 38
|
10 травня, п`ятница
|
Панетолікос – Ерготеліс
|
|
1:0
|
|
11 травня, субота
|
Каллоні – Калліфея
|
|
2:0
|
|
Олімпіакос В. – Іракліс Псахна
|
|
2:0
|
|
12 травня, неділя
|
Візас – Фокікос
|
|
1:0
|
|
Аполлон Смірніс – Анагеннісі Янніца
|
|
4:2
|
|
Піерікос – Анагенізі Епан.
|
|
1:0
|
|
Іракліс – Пансерраікос
|
|
2:0
|
|
Кавала – Лариса
|
|
1:1
|
|
Панахаікі – Нікі Волос
|
|
0:1
|
|
Трасівулос – Доха Драма
|
|
0:4
|
|
|
тур 39
|
15 травня, середа
|
Аполлон Смірніс – Олімпіакос В.
|
|
0:1
|
|
Анагеннісі Янніца – Піерікос
|
|
3:1
|
|
Іракліс Псахна – Панетолікос
|
|
0:1
|
|
Пансерраікос – Каллоні
|
|
1:3
|
|
Калліфея – Кавала
|
|
2:2
|
|
Лариса – Візас
|
|
1:0
|
|
Нікі Волос – Трасівулос
|
|
2:0
|
|
Доха Драма – Фокікос
|
|
1:1
|
|
Анагенізі Епан. – Іракліс
|
|
1:3
|
|
Ерготеліс – Етнікос Газорос
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 40
|
19 травня, неділя
|
Каллоні – Анагенізі Епан.
|
|
3:1
|
|
Панетолікос – Аполлон Смірніс
|
|
0:0
|
|
Іракліс – Анагеннісі Янніца
|
|
3:1
|
|
Піерікос – Олімпіакос В.
|
|
0:2
|
|
Етнікос Газорос – Іракліс Псахна
|
|
1:1
|
|
Кавала – Пансерраікос
|
|
0:1
|
|
Панахаікі – Ерготеліс
|
|
1:3
|
|
Візас – Калліфея
|
|
2:1
|
|
Фокікос – Лариса
|
|
0:0
|
|
Нікі Волос – Доха Драма
|
|
0:0
|
|
|
тур 41
|
22 травня, середа
|
Аполлон Смірніс – Етнікос Газорос
|
|
1:1
|
|
Анагеннісі Янніца – Каллоні
|
|
0:3
|
|
Піерікос – Панетолікос
|
|
0:4
|
|
Олімпіакос В. – Іракліс
|
|
1:0
|
|
Анагенізі Епан. – Кавала
|
|
0:1
|
|
Іракліс Псахна – Панахаікі
|
|
0:1
|
|
Пансерраікос – Візас
|
|
3:0
|
|
Ерготеліс – Трасівулос
|
|
2:0
|
|
Калліфея – Фокікос
|
|
2:1
|
|
Доха Драма – Лариса
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 42
|
26 травня, неділя
|
Каллоні – Олімпіакос В.
|
|
2:2
|
|
Етнікос Газорос – Піерікос
|
|
2:1
|
|
Кавала – Анагеннісі Янніца
|
|
2:1
|
|
Панахаікі – Аполлон Смірніс
|
|
1:2
|
|
Візас – Анагенізі Епан.
|
|
3:0
|
|
Трасівулос – Іракліс Псахна
|
|
1:1
|
|
Фокікос – Пансерраікос
|
|
1:3
|
|
Нікі Волос – Ерготеліс
|
|
1:1
|
|
Лариса – Калліфея
|
|
2:1
|
|
Іракліс – Панетолікос
|
|
0:2
|
|
|