тур 1
|
20 січня, субота
|
Марафон – УПНФМ
|
|
3:1
|
|
21 січня, неділя
|
Вида – Реал Еспанья
|
|
1:2
|
|
Реал Сос. Токоа – КД Вікторія
|
|
3:2
|
|
22 січня, понеділок
|
Мотагуа – Оланчо
|
|
2:2
|
|
Дженесіс – Олімпія Т
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 2
|
28 січня, неділя
|
Оланчо – Реал Сос. Токоа
|
|
0:1
|
|
КД Вікторія – Дженесіс
|
|
1:1
|
|
Реал Еспанья – Мотагуа
|
|
3:1
|
|
29 січня, понеділок
|
Олімпія Т – Марафон
|
|
1:1
|
|
УПНФМ – Вида
|
|
3:0
|
|
|
тур 3
|
31 січня, середа
|
Реал Сос. Токоа – УПНФМ
|
|
2:1
|
|
1 лютого, четвер
|
Оланчо – Реал Еспанья
|
|
1:1
|
|
Мотагуа – КД Вікторія
|
|
3:0
|
|
Марафон – Дженесіс
|
|
3:0
|
|
2 лютого, п`ятница
|
Вида – Олімпія Т
|
|
0:4
|
|
|
|
тур 4
|
4 лютого, неділя
|
Марафон – Вида
|
|
7:0
|
|
УПНФМ – Реал Еспанья
|
|
1:1
|
|
КД Вікторія – Оланчо
|
|
0:1
|
|
5 лютого, понеділок
|
Дженесіс – Мотагуа
|
|
0:1
|
|
Олімпія Т – Реал Сос. Токоа
|
|
2:1
|
|
|
тур 5
|
11 лютого, неділя
|
Вида – КД Вікторія
|
|
1:0
|
|
Реал Сос. Токоа – Дженесіс
|
|
1:2
|
|
Оланчо – УПНФМ
|
|
0:0
|
|
12 лютого, понеділок
|
Мотагуа – Марафон
|
|
2:0
|
|
Реал Еспанья – Олімпія Т
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
17 лютого, субота
|
Марафон – Реал Сос. Токоа
|
|
3:1
|
|
18 лютого, неділя
|
Олімпія Т – Оланчо
|
|
0:0
|
|
КД Вікторія – Реал Еспанья
|
|
2:2
|
|
19 лютого, понеділок
|
УПНФМ – Мотагуа
|
|
0:2
|
|
Дженесіс – Вида
|
|
1:0
|
|
|
тур 7
|
24 лютого, субота
|
УПНФМ – КД Вікторія
|
|
2:4
|
|
25 лютого, неділя
|
Реал Еспанья – Марафон
|
|
3:1
|
|
Мотагуа – Олімпія Т
|
|
0:2
|
|
Оланчо – Дженесіс
|
|
1:0
|
|
26 лютого, понеділок
|
Вида – Реал Сос. Токоа
|
|
3:4
|
|
|
|
тур 8
|
29 лютого, четвер
|
Дженесіс – Реал Еспанья
|
|
1:0
|
|
Реал Сос. Токоа – Мотагуа
|
|
1:3
|
|
Марафон – КД Вікторія
|
|
2:0
|
|
1 березня, п`ятница
|
Олімпія Т – УПНФМ
|
|
2:0
|
|
Вида – Оланчо
|
|
2:1
|
|
|
тур 9
|
3 березня, неділя
|
КД Вікторія – Олімпія Т
|
|
0:0
|
|
4 березня, понеділок
|
Мотагуа – Вида
|
|
1:0
|
|
Оланчо – Марафон
|
|
2:1
|
|
5 березня, вівторок
|
Реал Еспанья – Реал Сос. Токоа
|
|
2:3
|
|
УПНФМ – Дженесіс
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
10 березня, неділя
|
Оланчо – Мотагуа
|
|
0:0
|
|
УПНФМ – Марафон
|
|
0:1
|
|
Реал Еспанья – Вида
|
|
2:0
|
|
11 березня, понеділок
|
Олімпія Т – Дженесіс
|
|
4:0
|
|
КД Вікторія – Реал Сос. Токоа
|
|
1:0
|
|
|
тур 11
|
14 березня, четвер
|
Реал Сос. Токоа – Оланчо
|
|
- : -
|
|
Дженесіс – КД Вікторія
|
|
- : -
|
|
15 березня, п`ятница
|
Вида – УПНФМ
|
|
- : -
|
|
10 квітня, середа
|
Мотагуа – Реал Еспанья
|
|
- : -
|
|
17 квітня, середа
|
Марафон – Олімпія Т
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 12
|
30 березня, субота
|
УПНФМ – Реал Сос. Токоа
|
|
- : -
|
|
31 березня, неділя
|
Дженесіс – Марафон
|
|
- : -
|
|
КД Вікторія – Мотагуа
|
|
- : -
|
|
Реал Еспанья – Оланчо
|
|
- : -
|
|
1 квітня, понеділок
|
Олімпія Т – Вида
|
|
- : -
|
|
|
тур 13
|
3 квітня, середа
|
Оланчо – КД Вікторія
|
|
- : -
|
|
4 квітня, четвер
|
Реал Еспанья – УПНФМ
|
|
- : -
|
|
Мотагуа – Дженесіс
|
|
- : -
|
|
5 квітня, п`ятница
|
Вида – Марафон
|
|
- : -
|
|
Реал Сос. Токоа – Олімпія Т
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 14
|
7 квітня, неділя
|
Марафон – Мотагуа
|
|
- : -
|
|
УПНФМ – Оланчо
|
|
- : -
|
|
Олімпія Т – Реал Еспанья
|
|
- : -
|
|
8 квітня, понеділок
|
КД Вікторія – Вида
|
|
- : -
|
|
Дженесіс – Реал Сос. Токоа
|
|
- : -
|
|
|
тур 15
|
14 квітня, неділя
|
Оланчо – Олімпія Т
|
|
- : -
|
|
Реал Сос. Токоа – Марафон
|
|
- : -
|
|
Вида – Дженесіс
|
|
- : -
|
|
Реал Еспанья – КД Вікторія
|
|
- : -
|
|
15 квітня, понеділок
|
Мотагуа – УПНФМ
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 16
|
17 квітня, середа
|
Марафон – Реал Еспанья
|
|
- : -
|
|
18 квітня, четвер
|
КД Вікторія – УПНФМ
|
|
- : -
|
|
Дженесіс – Оланчо
|
|
- : -
|
|
19 квітня, п`ятница
|
Реал Сос. Токоа – Вида
|
|
- : -
|
|
Олімпія Т – Мотагуа
|
|
- : -
|
|
|
тур 17
|
21 квітня, неділя
|
Реал Еспанья – Дженесіс
|
|
- : -
|
|
КД Вікторія – Марафон
|
|
- : -
|
|
Оланчо – Вида
|
|
- : -
|
|
22 квітня, понеділок
|
Мотагуа – Реал Сос. Токоа
|
|
- : -
|
|
УПНФМ – Олімпія Т
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 18
|
27 квітня, субота
|
Марафон – Оланчо
|
|
- : -
|
|
Олімпія Т – КД Вікторія
|
|
- : -
|
|
Вида – Мотагуа
|
|
- : -
|
|
Реал Сос. Токоа – Реал Еспанья
|
|
- : -
|
|
Дженесіс – УПНФМ
|
|
- : -
|
|
|